Pilot Ryanaira zwolniony po wywiadzie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
18 sierpnia 2013 00:00
21 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2013-08-20 15:22   
hops - Profil hops
tak drodzy goście, wierzmy ślepo w ankietę o dziwo zrobioną przez (na zlecenie) "buntowników". a co do Waszych wywodów, proponuję realnie poczytać przepisy (aktualne) i wiedzieć jak planuje się i wykonuje lot.
ostatni komentarz dotyczący "regularnego" przewożenia większych ilości świadczyć może nie o trosce o bezpieczeństwo, a nieumiejętność planowania i decydowania podczas lotu, wtedy oczywiście dla wygody można wziąć więcej paliwa, bo po co je kontrolować, zliczać i podejmować decyzje, za które dostaje się pieniądze, prawda?
gosc_61561 2013-08-19 16:51   
gosc_61561 - Profil gosc_61561
marlenax88, w kontekście poniższego fragmentu to chyba od zeszłego roku w FR sporo się jednak zmieniło: "Jednakże John Goss dostał pismo od zarządu Ryanaira, w którym krytykowano go za regularne przewożenie zbyt dużej ilości paliwa"
usuniety 2013-08-19 15:05   
usuniety - Profil usuniety
@irkolo nie czuje się na na tyle mocna w temacie, żeby komentowac, dlatego zamiast medialnych bzdur posłuże się wypowiedzią pilota (nie lata w FR):
"ZTCW w FR Cpt moze wziasc extra ile chce, z tym, ze powyzej 300kg musi to pisemnie uzasadnić - to jest jakieś 12 minut holdingu. Podobna polityka paliwowa stosowana jest u wielu przewoźników (choć np. mój obecny pracodawca nie każe nic pisać - zaleca tylko, zeby nie brać wiecej niż 300kg bez wyraźnego powodu).

Nie, żebym był "fanbojem" FR (wręcz przeciwnie), ale IMHO sprawa jest sztucznie rozdmuchana. Z dotychczasowych informacji wynika, ze samoloty zrobiły wszystko "lege artis"... "
zobacz link
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama