Modlin - zabaweczka za 370 mln zł

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
05 sierpnia 2013 23:44
9 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "europejczycy.info", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lmajchrowski 2013-08-06 23:11   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
4tech ja czytam ze zrozumieniem ale odpowiadam tym wszystkim ponizej to i owo o wszystkich politykach w Polsce. P.com nie ma nic wspolnego z partiami to tekst zaczerpniety z gazety i tak nalezy go rozumiec.
4tech 2013-08-06 18:36   
4tech - Profil 4tech
Ludzie! Przecież to Przegląd Prasy a nie artykuł portalu p.com Czy wy już zatraciliscie ostatnie odruchy " czytania ze zrozumieniem"?
lmajchrowski 2013-08-06 17:38   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Zadnych politykow sie nie chwali zwlaszcza w Polsce. Mowi sie nie wychodzi ci w biznesie nie masz posady dyrektora idz na posla tam placa za wciskanie ludziom kitu. Najbardziej mi szkoda tych wszystkich ludzi fanatycznir wierzacych w jedna czy druga partie i w to jakie glupoty obwieszczaja. Stanijcie przez chwile z boku i przypatrzcie sie jaka wode z mozgu wam robia a stwierdzicie jakimi baranami prowadzacymi na rzez byliscie. To obluda i zapamietajcie politykom sie nie wierzy nigdy !
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama