Niespodziewane lądowanie w Modlinie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
20 lipca 2013 08:48
37 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "TVN 24", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_6f125 2013-07-23 10:43   
gosc_6f125 - Profil gosc_6f125
Niezłe bajkopisarstwo...ja też mam swoich informatorów i mi mówili zupełnie co innego. Żadnej linii charterowej nie opłaca się przenosić do WMI z kilku powodów - po pierwsze nie opłaca się to z punktu widzenia dłuższego lotu. Dla mnie abstrakcja bo to w końcu jakieś 10min, ale z racji tego że takie linie w 95% latają na południe, to jakieś mądre głowy policzyły że się to nie opłaca. Po drugie koszty związane z dowożeniem załogi na te lotniska też by ich zeżarły. Po trzecie, Modlin nie posiada zaplecza technicznego. Przy napiętej siatce WAW bije WMI na głowe...nie bez powodu LINE TECH zmodernizował swoją baze w WAW. Po czwarte, wielka ITAKA jest w wielkiej d...pie bo nikt z nimi nie chce latać z powodu stosunku stawka/wymagania. Enter skupia się na czym innym, m.in. będzie kontynuować bardzo udaną współpracę ze Scandjet`em plus Francja,Anglia ( odkupiony kontrakt Small Planet). Od początku było wiadomo, że wbrew powszechnej opinii do Modlina nie przeniosą się chartery bo najzwyczajniej im się to nie opłaca.
gosc_d285d 2013-07-23 09:39   
gosc_d285d - Profil gosc_d285d
przy takiej ilosci lotow wzorem Luz mozna zrezygnowac z odzielnego handlingu. Lotnisko moze sie tym zajac po co sciagac ls z Wawy. to tak na przyszlosc jak FR zrezygnuje z Wmi
gosc_dc22f 2013-07-21 11:45   
gosc_dc22f - Profil gosc_dc22f
Kolega Koziol27 przypomina mi trochę forumowego Goluza. Kolego to ze w prasie coś zostało napisane wcale nie stanowi doskonałej i pewnej informacji ponieważ w Modlinie sytuacja jest dynamiczna. Po drugie co za bzdury na temat easyjeta w Wawie, jeśli już wejdą to na pewno do WAW. Podobnie z germanwingsem który jest dywizja LH która nie pozwoli sobie na loty do Modlina. Zreszta taka sama steategie ma Norwegian. O S7 można zapomnieć, jedyna szansa są czartery, które maja utrudnione życie na Okęciu szczególnie nocne rotacje.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama