Byli agenci SB na lotnisku Chopina

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
14 czerwca 2013 14:27
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wirtualna Polska", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wojtek 2013-06-18 11:02   
wojtek - Profil wojtek
hops: szastanie teczkami wraca do mody bowiem kaczociemnogród i rządy wstrętnego pisu nadchodzą :)
hops 2013-06-18 10:32   
hops - Profil hops
po pierwsze nie od razu Modlin zbudowano - na początku i w KTW wieszano psy na prywatnej firmie, bo zmniejszono SOL, początki bywają trudne tym bardziej w tempie. po drugie szastanie teczkami dalej w modzie? mimo wszystko wolę ludzi, którzy w branży bezpieczeństwa spędzili pół życia - skoro już wiesza się na nich psy, to proszę o dowody, że konkretny pan X czy Y katowali opozycję, itp. - i mają o tym jakieś pojęcie niż historyka, który "wyjaśnia" katastrofę lotniczą. btw źródło GP i WP - respect...
shorty 2013-06-16 13:10   
shorty - Profil shorty
prosta sprawa jak przeswietlenie bagazy a bajzle jak bysmy w kosmos lecieli. Chyba szefostwo portu powinno sie do dymisji podac bo sobie ewidentnie nie radza. zreszta ci sami ludzie maja zarzadzaja w modlinie tylko potwierdza ze pojecia nie maja o tym co robia.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama