LOT nie odzyska wszystkich pieniędzy

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
05 czerwca 2013 13:15
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Money.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
tamibe 2013-06-05 18:28   
tamibe - Profil tamibe
Proszę na litość nie cytujcie tu nigdy tego pana AF . Maruda jakich mało, nie wiem za co on hierze pieniądze .Skompromitował się juz wiele razy w tym z autostradą A2 do Warszawy . "Nie zdonżom, nie skończom" itp -wkoło co tydzień w rożnych stacjach
4tech 2013-06-05 18:12   
4tech - Profil 4tech
hariko, ja nie twierdzę i nigdy nie twierdziłem że LO na tym skorzysta bądź odbije sobie straty. Wszystko zależy od umów, do których ani Ty ani ja nie mamy dostępu. Wiadomym powszechnie jest że LO "żył "dzięki kroplówką od wuja sama, i wiadomym jest że wuj sam też sie zabezpieczył w razie obsuwy, ale to była totalna wpadka a nie obsuwa programu który i tak był już opóźniony..chodzi o maszyny będące już w eksploatacji. jak mawiają bracia z za Buga, "pożyjom uwidzim"
tombik 2013-06-05 17:24   
tombik - Profil tombik
strach otworzyć kwejka bo lada chwila tam Furgalski będzie sie lansował
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama