Koszalińscy radni lotnisku mówią TAK

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 maja 2013 21:23
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Radio Koszalin", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2013-06-05 15:18   
hops - Profil hops
lotnisko w każdej gminie!
wybudować za dotacje i granty to każdy, a ktoś z radnych przemyślał, że trzeba to utrzymać cały rok (już bez dotacji)?
ktgracz 2013-06-04 12:19   
ktgracz - Profil ktgracz
gosc_1b3e5: może i tak, tyle nikt raczej nie chce (przykład z internetu takich, którym się jednak chce - w ZAŁĄCZNIKU) się tym zając lub ew. zlecić w pełni analitycznego (nie wybiorczego jak to robią np. politycy w pyskówkach w TV) raportu stanu gospodarki regionu (np. ilość etatów w województwie, liczby bezrobotnych, ilu wyjechało z regionu za chlebem, ilości nowych, działających, zamykanych MŚP i ściągnięte z nich daniny w postaci VAT, CIT, ZUS w danym roku) w czasie T0=2013, a potem adekwatnie T0 3lata, T0 4lata, T0 5lat. Niezależny audyt jakiejś dużej Corp. typu PwC, KPMG, Deloitte, to niestety rzecz mocno-nie-pożądana, bo jej wynikiem może być przejrzystość funkcjonowania: województwa, samorządu, powiatu, gminy, burmistrza, wójta, itp.
zobacz link
gosc_1b3e5 2013-05-31 15:07   
gosc_1b3e5 - Profil gosc_1b3e5
Aby OSZ nie był postrzegany jako beczka bez dna, trzeba zrobić rachunek ekonomiczny czy jego dotowanie poprawi na tyle sytuację gospodarczą i turystyczną regionu aby taka inwestycja w sumie była korzystna ...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama