2 mln pasażerów Ryanair w Łodzi.

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
30 maja 2013 21:14
2 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

usuniety 2013-05-30 23:19   
usuniety - Profil usuniety
gosc_8b46e: dopóki lotnisko będzie w państwowych rękach, to nie łudźcie się, że będziecie mieć więcej połączeń. Prywatny właściciel lepiej by zadbał o to, żeby z serca i geometrycznego środka Polski, było więcej połączeń. Proste.Wszyscy mówią, że przez bliskość Warszawy, lotnisko ŁÓDZ nie ma potencjału. BZDURA! Popatrzcie na region małopolsko - śląski. Lotniska KRK od KTW są oddalone od siebie o jakiejś 70 km ( tak przypuszczam), tam jakoś pomimo tego, że KRK jest na lepszej pozycji, jakoś nikt nie marudzi, że przez sąsiada z kodem KRK, KTW nie ma potencjału i nie ma połączeń. Wystarczy tylko mądry i odpowiedzialny marketing i siła przebicia z hasłem " dla chcącego nic trudnego". A jak stosuje się politykę " koło nas jest WAW i WMI - po co mamy się wysilać, jak nikt do nas nie przyjdzie?" no to nikt nic nie poradzi.
gosc_8b46e 2013-05-30 21:49   
gosc_8b46e - Profil gosc_8b46e
Czytając relacje z Łodzi nie da się ukryć jaką bezradność reprezentują Zarząd i p. Jachimek. Za kilka dni będziemy czytać kolejne ( już 7 raz ) powody spadku ilości pasażerów. Przy takiej mizerii połączeń jaką oferuje Łódź nawet nie zadbano, aby na własne ryzyko sklecić jakieś połączenie np. do Hiszpanii. Przy tylu połączeniach na Wyspy tylko Liverpool i niedziela Stansted się do tego nadaje. Ten ostatni mógłby być hubem dla tanich łódzkich połączeń, gdyby naprzemiennie miał połączenia rano i wieczorem, ale kto ma o tym myśleć jak nie Zarząd.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama