Wrocław - Bruksela z LOTem

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
08 października 2007 15:05
22 komentarzy
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT zgodnie z naszymi informacjami uruchamiają połączenie z Wrocławia do Brukseli. Pierwszy rejs na nowej trasie odbędzie się 12 listopada 2007 r. Samoloty będą latać z Wrocławia do stolicy Belgii sześć razy w tygodniu – codziennie z wyjątkiem niedziel.

Zgodnie z rozkładem wyloty z Wrocławia będą się odbywać o godz. 8.25, lądowanie w Brukseli o godz. 10.25. Rejs powrotny – start z Brukseli będzie się odbywał o godz. 11.15. Przylot na wrocławskie lotnisko o godz.13.00.

- Wrocław – Bruksela – Wrocław to kolejne połączenie LOT-u z portu regionalnego. Jest to dowód na to, że LOT chce i będzie otwierał nowe kierunki z lotnisk regionalnych. Z Wrocławia obsługujemy już kilka połączeń, to z Brukselą jest kolejnym i na pewno nie ostatnim. Jestem przekonana, że połączenie będzie cieszyło się dużą popularnością oraz przyspieszy i tak już imponujące tempo rozwoju miasta. Nowe połączenie z pewnością ułatwi podróże z Wrocławia do Europy Zachodniej – powiedziała Karolina Stanisławska, wiceprezes zarządu PLL LOT S.A. ds. handlowych.

Wrocław jest drugim polskim miastem, z którego LOT zaoferuje bezpośrednie połączenia z belgijską stolicą. Do tej pory samoloty LOT-u latają do Brukseli tylko z Warszawy 19 razy w tygodniu.

Obecnie LOT oferuje z wrocławskiego lotniska codzienne rejsy do Frankfurtu, dwa połączenia dziennie do Monachium oraz 51 rejsów w tygodniu na trasie Wrocław – Warszawa.

Od 12 listopada LOT wprowadza do swojego rozkładu kolejny, dodatkowy rejs (z częstotliwością sześć razy w tygodniu – bez niedziel) na trasie Warszawa – Wrocław. Samoloty startować będą z Warszawy o godz. 6.45 i lądować we Wrocławiu o godz. 7.40. Z Wrocławia samoloty będą wylatywać do Warszawy o godz. 13.45. Lądowanie w Warszawie zaplanowano na godz. 14.35.

- Połączenie Warszawa – Wrocław jest jednym z naszych najpopularniejszy połączeń krajowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów na tej trasie oraz licząc na to, że uda się zachęcić do podróżowania osoby korzystające z innych środków lokomocji zdecydowaliśmy się zwiększyć częstotliwość rejsów do Wrocławia – dodała Karolina Stanisławska.

Zarówno rejsy na trasie Wrocław – Warszawa, jak i rejsy na trasie Wrocław – Bruksela będą się odbywać samolotem Embraer 170.

Paweł Cybulak

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
tos 2007-10-10 03:34   
tos - Profil tos
Paolo, czy po raz pierwszy w zyciu kupujesz bilet lotniczy? Przeciez wiadomo, ze gdy samolot jest wypelniony, bilety sa drozsze. Poza tym jesli Lotowi udaje sie sprzedac bilety za 700 PLN, to widocznie jest na nie popyt i trasa jestr popularna. Tansze bilety kupuje sie duzo wczesniej niz 10 dni przed podroza. Samolot wylatujacy z Warszawy do Wroclawia o 6.45 moze miec calkiem dobre oblozenie-idealne polaczenie dla osob, ktore chca sie tam dostac wczesnie rano.
raf 2007-10-09 19:41   
raf - Profil raf
jak myslicie jakie nowe polacznia to beda?moze pasazer kilka slow napisze
paolo-79 2007-10-09 17:47   
paolo-79 - Profil paolo-79
co ma zachecac do latania na trasie waw wro?one way za 165 euro? kiedy MAD BCN cy FCO MXP mozna sobie poleciec za 30 euro?nic dziwnego ze w europie kazdy lata a w PL rynek krajowy to zenada...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama