Lublin: "Takich mamy pasażerów"

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
15 kwietnia 2013 22:06
10 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Wschodni", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_62e6f 2013-04-17 08:57   
gosc_62e6f - Profil gosc_62e6f
Kultura niektórych pasażerów i odwiedzających jest fatalna, co odbija się we wszystkich obiektach użyteczności publicznej - wiedząc o tym Zarząd i obsługa powinny szczególnie dbać o czystość i sprawność wszystkich urządzeń Pięknego Portu Lotniczego ...
gosc_67488 2013-04-16 18:57   
gosc_67488 - Profil gosc_67488
Gość_de581 Zaglądałem na stronę lotniska i do 14,00 był rozkład lotów z ubiegłego tygodnia. Nie mamn zastrzeżeń do strony, tylko do aktualności informacji podawanych na tej stronie. Co do wieży, to nie znam rzekomych terminów, ale pani z lubelskiej telewizji, w styczniu /druga połowa stycznia /informowała, że wieża będzie w marcu. I jest. Natomiast ILS według informacji , też styczniowej i też telewizji lubelskiej jest montowany, ale do września tego roku będzie przechodził testy, a od września ma działać. Oczywiście tego roku. Nie wieszam psów na lotnisku, cieszy mnie tak samo jak każdego kto czekał i marzył o tym lotnisku. Denerwuje mnie tylko arogancja i brak pokory, ze strony władz lotniska ,a zwłaszcza jego rzecznika. Może są tacy również negocjacjach? Tego nie wiem.
gosc_de581 2013-04-16 17:07   
gosc_de581 - Profil gosc_de581
do gosc_2aeeb; To zajrzyj na stronę lotniska a potem pisz!...rozkład jest już aktualny..być może nie mają kasy na lepszą stronę...nie widziałbym w tym sabotażu ani też nie wierzę w teorię spiskową dziejów jeśli chodzi o zarząd portu lotniczego Lublin. Co do PAŻP to jednak opóźnia on inwestycje na lotnisku Lublin w Świdniku i taki jest fakt..nowa wieża kontenerowa miała być na początku roku, a jest dopiero teraz - poślizg jakieś 3 miesięce. ILS zrobią może dopiero na przyszły rok, aby jeszcze było trochę przekierowań...szczególnie w okresie jesienno-zimowym da się to bardzo odczuć pasażerom. Tu też winny zarząd. Nie bronię zarządu, ale łatwo jest wieszać psy na lotnisku, które ledwo co powstało w przysłowiowych bólach, po tylu latach..na wschodzie Polski, gdzie powinno być już dawno.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama