Państwowe spółki kupią LOT?

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
08 kwietnia 2013 12:57
2 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Gazeta Prawna", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

usuniety 2013-04-12 00:02   
usuniety - Profil usuniety
Niech kupują. Ja nie mam ochoty dokładać się z moich podatków na [cytat z tekstu] "bezwartościową wydmuszkę, pozbawioną majątku i która nadaje się tylko do ogłoszenia bankructwa". Pieniądze z moich podatków powinny iść na to na co powinny iść, czyli na: ARMIĘ (wojsko) która będzie nas bronić w razie wojny, POLICJĘ, która pilnuje bezpieczeństwa na drogach i w terenie oraz wymiar sprawiedliwości, który karze przestępców.
gosc_9fd3a 2013-04-10 13:16   
gosc_9fd3a - Profil gosc_9fd3a
LOTowi potrzebni sa ludzie, co znaja branze. TO czy wlascicielem bedzie firma polska czy obca panstwowa czy prywatna jest dzis kwestia mniej istotna. Najwazniejsze jest to, aby w srodku byli ludzie, ktorzy sie doskonale znaja na tym co nalezy zrobic i wiedzieli, ze takie czy inne posuniecia moga doprowadzic do takiego lub innego efektu. NIestety na to sie nie patrzy dzis. Nawet gdy zwalnia sie ludzi, to zwlaznia sie dla slupkow, a nie patrzy kto z kadry, moglby zostac i zrobic cos pozytecznego.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama