Modlin centralnym portem lotniczym

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
17 stycznia 2013 20:32
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
luka 2013-01-18 13:58   
luka - Profil luka
buahahahaa ! to najgłupszy żart lotniczy jaki w życiu słyszałem! bardziej prawdopobne jest że lotnisko Modlin zbankrutuje niż że zostanie "centralnym" portem
hops 2013-01-18 13:51   
hops - Profil hops
" Tytuł zawodowy magistra uzyskał na Wydziale Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Na Wydziale Reżyserii tej samej uczelni zdobył absolutorium z prawem do reżyserowania. Kształcił się też w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego na Uniwersytecie Georgetown, uzyskał stopień doktora w zakresie stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w Waszyngtonie."

no rzeczywiście pojęcie o transporcie i lotnictwie na poziomie pro...

"mieszkańców okolic lotniska, którzy chcą spokoju i bezpieczeństwa." którzy nie myśleli o spokoju i bezpieczeństwie podczas kupnu mieszkania/ domu.
gosc_e129f 2013-01-18 10:56   
gosc_e129f - Profil gosc_e129f
Nie znam się to się wypowiem! Ten doktorat to z czego? I jaka genialna uczelnia go nadała... tak pytam, bo trochę siara...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama