Ciężki chleb budowniczych lotnisk

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
07 stycznia 2013 23:13
2 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Trojmiasto.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_56ca3 2013-01-08 23:11   
gosc_56ca3 - Profil gosc_56ca3
dajcie spokój z tym kadzeniem sobie

No to porównajmy się, ale z najlepszymi w Polsce:
GDAŃSK - koszt 300mln, zrealizowane tylko 2/3 pierwotnego projektu T2 (przepustowość 5 mln to będzie, ale po rozbudowie - koszt ekstra 70-100 mln), przyloty i odloty NonSchengen nadal w starym, niefunkcjonalnym i obskurnym miejscami T1 (pierwsze wrażenie po przylocie do Trójmaiasta - masakra), bieganina między terminalami, rękawy nadal w sferze marzeń, dojazd, postój i parkingi - bardzo nieczytelna tymczasówka, brak normalnej restauracji dostępnej dla wszystkich, powolna kontrola bezpieczeństwa.
WROCŁAW - koszt 300 mln, zrealizowany cały projekt T2 - przepustowość ponad 4 mln, w jednym terminalu wszystkie funkcje - i przyloty i odloty i Schengen i NonSchengen, rękawy działają, cała sfera sklepowo-uslugowo-gastronomiczna działa i jest naprawdę w czym wybierać, docelowy układ komunikacyjny zbudowany i działa, w kontroli bezpieczeństwa nigdy nie czekasz więcej niż 5 minut. Przylatujesz do WRO - i dech zapiera! Odlatujesz i dalej jesteś na bezdechu :)
luka 2013-01-08 13:29   
luka - Profil luka
lotnisko totalnie bez sensu
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama