Łodzianie wracają na święta

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
21 grudnia 2012 21:31
4 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Express Ilustrowany", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2012-12-22 14:53   
usuniety - Profil usuniety
gosc_a7dec: lepszy RYANAIR na lotnisku LCJ i 10 kierunków i niż puste (hiszpańskie) lotnisko na którym nie wylądował ŻADEN samolot od roku lub raz na rok.
gosc_a7dec 2012-12-22 13:09   
gosc_a7dec - Profil gosc_a7dec
I na zalaczonym obrazku widzimy jak male szanse na rozwoj ma lotnisko w LCJ. Mimo, iz to jedno z najwiekszych miast w kraju bez sznas na rozwoj i przyciaganie przewoznikow tradycyjnych i generowanie wplywow. Czy po tylu latach dzialalnosci zaczelo zarabiac. Nie pytam sie czy juz zarobilo na pokrycie kosztow inwestycji. Z pewnoscia nie. I tak bedzie jeszcze latami. Podobnie jak LUZ, WMI i BZG pieniadze publiczne i unijne utopione. Jedynie lokalni politycy zadowoleni, bo maja lotnisko i ryanaira, ktorym moga co 4 lata z okazji wyborow sie pochwalic, ze wiele 'zrobili'.
gosc_d8ea1 2012-12-22 12:42   
gosc_d8ea1 - Profil gosc_d8ea1
Od lat ze strony Zarządu Lotniska w Łodzi słychać było, jak będzie nowy terminal to lotnisko nabierze rozpędu. Rozpęd jest tylko bieg jest wsteczny. Do dziś nie wyjaśniono jaka to firma montująca system taśmociągów bagażowych opóźniła o kilka miesięcy otwarcie terminala. Zarząd milczy, a dociekliwe dziennikarki tez nabrały wody w usta. Czyżby ręka rękę myła?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama