Sukces airberlin i Etihad Airways

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
20 grudnia 2012 22:27
5 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Travel Trade Gazette", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gm717 2012-12-21 13:38   
gm717 - Profil gm717
mireklh - tak, chcielibyśmy, aby LOT został sprzedany - od x lat wyniki finansowe pokazują, że prezesi "wybierani przez rząd" nie mają pojęcia o zarządzaniu linią lotniczą. Przejęcie LOTu przez TK - to jest jedyna szansa na uratowanie tego przewoźnika. Bo skoro mamy dopłacac do niego kolejne miliardy, które nigdy się nie zwrócą, to po co nam taki przewoźnik ?
mireklh 2012-12-21 09:23   
mireklh - Profil mireklh
Powiem wiecej..gdyby nie Eithad to Air Berlin by juz nie istnial..a tak sprzedaja sie po kawalku Arabom..wiec tak czy tak na papierze i tak zaniedlugo nie beda istniec..czy chcilelibyscie by i tak z LOTem bylo ? A Tukisch kokietuje sie z LH i kto wie czy sie nie polacza i wtedy obojetnie czy przez Istambul czy MUC.
usuniety 2012-12-21 08:01   
usuniety - Profil usuniety
LOT się pchał i pcha w objęcia Lufy, LUFA nie kupując udziałów ma 'pełną kontrolę'.

Już wiele lat temu pisałem żeby pchać paxów tranzytowych przez Istambuł lub dalej na daleki wschód a niez przez Monachium lub Frankfurt.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama