Lublin: Dołożymy do lotniska 10 mln zł

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
05 grudnia 2012 13:17
36 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_90dfe 2012-12-09 16:41   
gosc_90dfe - Profil gosc_90dfe
LUZ kamery obrazujące dotychczas stan zakończonej budowy może przenieść w miejsca pokazujące płytę postojową przed terminalem, pas startowy czy parkingi z wejściami i podjazdami do terminala itp - wzorem GDN czy LCJ ... albo jeszcze lepiej.
fr-ops 2012-12-09 10:55   
fr-ops - Profil fr-ops
katowiczan- Troche dziwi negatywne nastawienie; na jakiej podstawie śmiesz twierdzic, ze loty na Wyspy nie maja zadnego wplywu na gospodarke? Emigracja zarobkowa do UK owocuje tym, ze wszystkie zarobione tam pieniadze materializuja sie w Polsce. Twoja opinia świadczy jedynie o braku zrozumienia i (zapewne) zawiści. Ja akurat jestem zdania, ze te wszystkie loty na Wyspy z oblozeniem 90% robia wiecej dobrego niz wszystkie czartery transatlantyki rezem wziete.
gosc_c6f17 2012-12-09 10:30   
gosc_c6f17 - Profil gosc_c6f17
Dobrze przemyślana i zrealizowana budowa nowoczesnego portu lotniczego jak i współpraca z liniami lotniczymi i touroperatorami nad siatką połączeń oraz czarterami, dobrze świadczy o profesjonalnym przygotowaniu LUZ, a w celach informacyjnych, marketingowych i reklamowych należy wykorzystać lepsze usytuowanie wysoko-rozdzielczych kamer internetowych ...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama