Pozew za awaryjne lądowanie na Okęciu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
07 listopada 2012 23:41
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Puls Biznesu", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
forplay 2012-11-08 20:05   
forplay - Profil forplay
gosc_f167d - nie byłeś w takiej sytuacji to się nie wypowiadaj. Lądowali z głową między nogami. Lądowanie na kołach jest odczuwalne a co dopiero bez. Po wylądowaniu pojawił się ogień z silnika. Widać że nie latasz samolotami albo nie przeżyłeś poważniejszego incydentu. Widziałem co się działo z ludźmi kiedy samolot startował z opóźnieniem wynikającym z inspekcji po zderzeniu ze stadem ptaków, widziałem i słyszałem krzyki ludzi przy mocniejszych turbulencjach i przy utracie nośności samolotu przy lądowaniu - wiec nie wypowiadaj się bo nie wiesz co ludzie czują w takich sytuacjach.
gosc_f167d 2012-11-08 19:46   
gosc_f167d - Profil gosc_f167d
forplay - jaką traumę oni przeżywają, skoro wielu pasażerów myślało, że wylądowali normalnie z wysuniętym podwoziem ?! Jedyną sytuacją, jaką mogli się przerazić był skok na trap i zjazd z niego. Nie było krwi, nie było pożaru, nie było dymu... lądowanie awaryjne to trauma ? Samolot jest w całości, wszyscy żyją - takich sytuacji jest sporo, a to nazywa się najzwyczajniej wyłudzeniem kasy.
forplay 2012-11-08 14:56   
forplay - Profil forplay
@gosc_0e23f - na prawdę uważasz że nic się nie stało? wiele z tych osób nigdy więcej nie wsiadzie do samolotu. Ja rozumiem że dla ciebie normalne jest stawanie w obliczu śmierci i jesteś z kamienia i nie działa to na ciebie - ale normalni ludzie po takiej akcji przeżywają traumę i za to właśnie należy się odszkodowanie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama