Loty z Babimostu do Londynu?

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
25 października 2012 13:14
15 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2012-10-27 00:04   
hops - Profil hops
@gosc_1316d uwielbiam tą teorię spiskową. z pewnością do dyrektor Marzec trzyma w szufladzie papiery certyfikacji i śmieje się pod nosem XD
to władze KRK dają ciała przy współpracy z ULCem i PAŻPem, a szukanie teorii spiskowej jest co najmniej śmiesze.
ok, zbudujcie lotnisko w Białymstoku, Nowym Targu, Koszalinie i Toruniu, a potem narzekajcie na ich utrzymanie za grubą kasę oraz ceny biletów (na które składają się opłaty nawigacyjne).
forplay 2012-10-26 22:11   
forplay - Profil forplay
nie szkoda kasy na ILSa dla wiejskiego lotniska? no ale w tym kraju wydaje się kasę tam gdzie nie potrzeba. @gosc_501f7 - zejdź na ziemię. @gosc_c3773 - to pewnie znowu ty z poprzedniego - chyba nie za bardzo czaisz cenę instalacji ILS i ilość operacji lotniczych która w jakikolwiek sposób zrekompensuje poniesione nakłady
katowiczan 2012-10-26 19:32   
katowiczan - Profil katowiczan
Jakie Warsaw South? I przepraszam co potem? Nie przesadzajmy, aglomeracja warszawska nie potrzebuje lotnisk. To nie Paryż, ani Londyn. Radom to jest największa bzdura o jakiej słyszałem. Z całym szacunkiem Zielona Góra też centrum biznesowym nie jest, a połączenia lotnicze są "naokoło niej" i nie potrzebuje swojego lotniska odległość jak w KTW tylko bez dużej konurbacji z milionami potencjalnych PAX. O Białymstoku się nie wypowiadam, bo nie znam tamtejszych realiów, a lotnisk w tej okolicy po prostu nie ma.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama