Taxi-problem tym razem w Poznaniu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
16 października 2012 13:21
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Naszemiasto.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_7f649 2013-01-23 09:00   
gosc_7f649 - Profil gosc_7f649
andrzejtoulon za malo wiec podrozujesz, poniewaz to problem nie tylko nasz ale wiekszosci, zaznaczam, wiekszosci lotnisk na swiecie!
gosc_4499e 2013-01-22 23:46   
gosc_4499e - Profil gosc_4499e
andrzejtoulon: no nie żartuj, że stówę od ciebie chciał wziąć (chyba że to przysłowiową stówę), bo ładnie piszesz - więc pewnie mówisz - po polsku, więc musiał być wyjątkowo zdesperowany, żeby od Polaka za taki krótki kurs z taką stawką wyskoczyć.
ssak 2013-01-22 23:11   
ssak - Profil ssak
Niestety, problem taksówek w Polsce od wielu lat jest nierozwiązywalny. Moim zdaniem z dwóch powodów. Po pierwsze, mało komu zależy tak naprawdę, by coś z tym zrobić, a po drugie winne jest nasze olewające podejście do prawa. Co z tego, że Straż Miejska czy policja zrobi naloty na taksówkarzy, jeśli efekty tego są praktycznie żadne? Taksówek przynajmniej w Warszawie jest zdecydowanie za dużo, ale tu też nie ma chętnego, by zrobić porządek. Po wielkich bojach Wyborczej w końcu lotnisko kilka miesięcy temu wprowadziło pozory porządkowania bałaganu jaki jest z taksówkami, ale nadal wygląda to trochę jak wolna amerykanka. Dlaczego? Nie ma jasno wyznaczonego miejsca do utworzenia kolejki czekających na taksówkę, poza tym fakt, że lotnisko obsługują trzy różne korporacje, na dodatek oferujące różne ceny i mające popodpisywane umowy z różnymi firmami na honorowanie voucherów i kart klienta sprawia, że i tak po podjechaniu taksówki jest problem, bo jeden chce wsiadać do takiej, inny do śmakiej...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama