Niepotrzebnie chwalili się lotniskiem

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
16 października 2012 13:06
10 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_b81f8 2012-10-19 08:53   
gosc_b81f8 - Profil gosc_b81f8
Jakie to dziwne : niektóre miasta i regiony posiadające lotniska powojskowe nie potrafią ich wykorzystać i rozwalają je, a inne chcą budować i wiążą z tymi inwestycjami swoja przyszłość ... a to Polska właśnie !
gosc_be7e3 2012-10-18 00:02   
gosc_be7e3 - Profil gosc_be7e3
Plany Zagospodarowania Przestrzennego w Krośnie i innych zainteresowanych regionach winny mieć zarezerwowane na przyszłość odpowiednie tereny pod lotniska, bo jeśli dziś wygląda coś na zupełnie nieekonomiczne przedsięwzięcie to nie znaczy, że kiedyś nie może być odwrotnie ... trzymam kciuki za Krosno i Suwałki !
krzysiekl 2012-10-17 19:07   
krzysiekl - Profil krzysiekl
W Krosnie potrzebna jest modernizacja linii kolejowej i wprowadzenie połączeń typu spalinowy zespół trakcyjny do Rzeszowa/Krakowa/Lublina w rozsądnym takcie i z dobrą prędkością, do tego kilka wagonów bezpośrednich dołączanych do tego SZT (czyli musi być odpowiednio silny). Wszystkie pociągi z tą samą taryfą, podział na osobowe i pospieszne - zwłaszcza na takich liniach - jest kompletna głupotą i marnowaniem środków publicznych.
Wielu krajach z tego dawno zrezygnowana u nas ciągle ciągną ten problem....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama