Lotnisku w Obicach Unia znów mówi "nie"

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
28 września 2012 13:26
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_8cfa1 2012-10-23 09:45   
gosc_8cfa1 - Profil gosc_8cfa1
sukces polega na znalezieniu się w odpowiednich układach - w odpowiednim czasie < blisko portów lotniczych Radomia, Lublina, Krakowa, Łodzi czy Warszawy > lotnisko towarowo-pasażerskie
gosc_5e4bf 2012-10-23 08:22   
gosc_5e4bf - Profil gosc_5e4bf
Tendencyjna decyzja, utrudniająca rozwój i tak odciętego od głownych szlaków komunikacyjnych regionu. To się nazywa sprawiedliwość - tak gdzie jest mniejszy potencjał (np. Rzeszów, Zielona Góra) a są już lotniska to UE może wydawać pieniądze, a akurat w Kielcach nie...?
gosc_b9e8f 2012-09-30 22:29   
gosc_b9e8f - Profil gosc_b9e8f
To teraz liczymy na podobna odpowiedz dla Szyman, Bialegostoku, Nowego Targu, Nowego Sacza, Slupska, Koszalina i jeszcze paru innych. Szkoda, ze takiej samej odpowiedzi nie otrzymaly wczesniej Modlin, Lublin, Zielona Gora czy Bydgoszcz. Pieniadze zainwestowane w te lotniska lepiej bylo(by) zainwestowac w szybka kolej i autostrady, tak by skomunikowac te miasta z istniejacymi lotniskami i je rozbudowywac, a zamiast rozbudowywac Lublinek i Okecie zbudowac nowe lotnisko dla obu aglomeracji, tak by moglo rozwijac sie bez problemow operacyjnych (np. typu cisza nocna) przez kolejnych kilka dekad.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama