Wykonawca torów na lotnisko ma kłopoty

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
29 sierpnia 2012 23:35
3 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
wojtek 2012-08-30 22:53   
wojtek - Profil wojtek
A ja się nie zgodzę... wszystkiemu winne są przetargi. Wybierane są oferty najtańsze, firmy bardzo często zgłaszają oferty tańsze niż rzeczywiste koszty i później padają. A dodatkowo najtańsza oferta zazwyczaj równa się spartolonej robocie. I tak jest w każdej dziedzinie życia.
gosc_1c4b4 2012-08-30 21:55   
gosc_1c4b4 - Profil gosc_1c4b4
upadek firm budowlanych to głębszy problem na bardzo wielu obiektach a zaczyna się od tego, że wykonawca najpierw bierze kredyt na realizację, a potem stara się szybko otrzymać wynagrodzenie za wykonane roboty i przedłużanie założonego czasu między wykonaniem a zapłatą jest przyczyną upadłości nawet najlepiej zarządzanych firm ... a wystarczyłoby częściej płacić za mniejsze odcinki robót, itp
usuniety 2012-08-30 01:07   
usuniety - Profil usuniety
Kiedy skończy się to fatum upadłości firm budowlanych? Najpierw firmy turystyczne a teraz budowlane... :((
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama