Nie wylecieli do Egiptu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
23 sierpnia 2012 13:12
5 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2012-08-24 10:11   
hops - Profil hops
i znowu ciała dał handler (jeśli chodzi o postępowanie z pax). wycofuje się wtedy cały rejs, bagaże zostają w strefie sterylnej i tyle, czeka się na decyzję przewoźnika.
gosc_b989e 2012-08-23 21:59   
gosc_b989e - Profil gosc_b989e
O jeny nie wylecieli... i co się do diaska stało, że polecieli trochę później... sytuacje losowe się zdażają! Ludzie zapadają na cięzkie choroby, stracili życiowe oszczędności w parabankach a tu robi ktoś sztuczny problem, że sę trochę opóźniło... o jeny cośie stało... NIC POPROSTU NIC SIE NIE STALO!!!!
marcowy 2012-08-23 14:39   
marcowy - Profil marcowy
Trochę mnie dziwi fakt niewypuszczenia z hali odpraw....kilka razy korzystałem z tej opcji na różnych lotniskach ( Chania, Heraklion, Monachium ) i nigdy nie było problemu...zawsze można powiedzieć że się źle czujesz i musisz wyjśc na zewnątrz. W Chani nie było osobnego wyjścia i wyszedłem po prostu przez kontrolę.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama