Do samolotu będziemy wchodzić parami

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
01 sierpnia 2012 13:33
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Gazeta Prawna", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_edaf7 2012-08-01 19:27   
gosc_edaf7 - Profil gosc_edaf7
ryan zamierza rowniez przeprojektować rękawy na lotniskach? ;-)
dareck 2012-08-01 14:33   
dareck - Profil dareck
Niech nikt nie traktuje takich idotycznych newsów poważnie. Problemem nie są wąskie drzwi, tylko szerokość przejścia między rzędami foteli.. Wystarczy jedna osoba, która po wybraniu miejsca wcale na nim nie siada, tylko zaczyna się rozglądać, bawić się swoją walizką w schowku, itd. //// Jeśli MOL rzeczywiście chce przyspieszyć boarding to wystarczy przydzielać miejsca i wpuszczać pasażerów zaczynając od tych, co mają największy dystans do przejścia...
shorty 2012-08-01 14:32   
shorty - Profil shorty
zapełnianie samolotu powinno odbywac sie od końca do przodu i bez gadania ze ktos chce siedziec przy oknie z przodu, to łatwe do zrobienia. chyba ze ktoś wykupi miejsce to wtedy pierwszy wchodzi na pokład. A tyak na powaznie to Ryanair tylko próbuje zaistnieć w mdiach zeby o nich gadali a nie o Wizz.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama