Gdańsk lotniskiem przesiadkowym

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
09 lipca 2012 21:32
7 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
spotter10 2012-07-10 09:44   
spotter10 - Profil spotter10
spooks, to nie tak do końca, że nie pomyśleli. Z tego co ostatnio zaobserwowałem, w przyszłości, ludzie którzy będą wychodzić z samolotu rękawem po wejściu do terminala zostaną skierowani na poziom niżej niż są obecnie odloty do hali bagażowej lub wejdą do hali odlotów. Są schody i jest miejsce. Natomiast ten niższy poziom póki co jest nie przygotowany. A wynika to z tego, że terminal nie został wybudowany w całości i brakuje w nim hali przylotów, która to jest przewidziana właśnie w tej brakującej części. Gdy już będzie wszysko wybudowane jak należy to i ścieżka będzie prawidłowa. Obecnie władze portu myślą jak to rozwiązać tymczasowo.
spooks 2012-07-10 09:24   
spooks - Profil spooks
Trochę szkoda że nie pomyśleli nad ścieżką transferową projektując nowy terminal lecz robią to teraz, po uruchomieniu t2.
gosc_3e2bd 2012-07-10 08:59   
gosc_3e2bd - Profil gosc_3e2bd
jeśli OLT do hubu w GDN będzie dowoził pasażerów z polskich portów lotniczych nie posiadających połączeń z lotniskami zagranicznymi, do których będzie latał z Gdańska, to będzie bardzo atrakcyjna oferta ! ale ceny muszą być dla przesiadkowiczów takie same lub zbliżone do ofert destynacji bezpośrednich > można też z południa Polski np rano lecieć bezpośrednio zagranicę z OLTem, a po południu przez GDN, lub jednego dnia bezpośrednio, a drugiego przez Gdańsk itd itp
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama