Port lotniczy do liftingu

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
12 czerwca 2012 13:15
2 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

kubab222 2012-06-12 13:52   
kubab222 - Profil kubab222
Terminal nie zmieni swojej kubatury tak jak miało być na początku tylko zostaną przesunięte ściany, więc dużo dodatkowego miejsca w hali odlotów nie będzie. Terminal powinni nowy zbudować, a nie w "lifting" terminalu robić. Ostatnio była taka sytuacja, że jak 3 samoloty Ryanaira stały na płycie to pasażerowie jednego z samolotów nie mogli wysiąść, gdyż hala przylotów była zakorkowana. Mam jeszcze pytanie czy droga kołowania jest dostępna na całej długości czy na jakimś odcinku?
docentfurm 2012-06-12 13:27   
docentfurm - Profil docentfurm
Niech wreszcie powiększą przyloty i przestrzeń na wylotach bo się ludzie nie mieszczą, za mała kawiarnia i sklep, pani na stołku robiąca za kiosk z gazetami też jakby obciachowo...szybciej Panie Moraczewski! (bo ileż liniowi pracownicy tego lotniska mogą nadrabiać dobra miną)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama