Lotnisko zatrudniło Michała Tuska

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
18 kwietnia 2012 13:09
14 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wprost", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_bc3fc 2012-04-21 08:47   
gosc_bc3fc - Profil gosc_bc3fc
ciekawi mnie ilu chcialoby byc synem premiera...w przypadku naszego kraju syn premiera powiniem wyjechac na inny kontynent. podejrzewam jednak, ze gdyby i tam dostal jakas posade, to szmatlawce typu superak doszukiwalyby sie w tym protekcji.
bukaj 2012-04-20 14:29   
bukaj - Profil bukaj
Ale już tak serio mówiąc gosc_f053a napisał prawdę. Za dużo zawiści jest w nas wszystkich.. oj za duzo :(
first 2012-04-19 17:30   
first - Profil first
podsumowując: podałem charakterystyczny przykład komentarza z forum jednej ze stacji telewizyjnych, bo łatwo było przewidzieć reakcję społeczeństwa. Tak gdzie styk państwa, samorządów i polityki (a szczególnie gdy dotyczy to nielubianego polityka lub jego rodziny), tam zawsze będą takie komentarze i opinie. Można było o tym wczesniej pomyśleć, zanim pochwaliło się nową pracą (bez konkursu) i tym, że od 18 miesięcy było się zachęcanym do jej podjecia. Ciekawe kogo jeszcze od 1,5 roku zachecali do podjecia pracy?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama