Lotnisko im. Majonezu?

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
18 kwietnia 2012 13:05
16 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_e0c8d 2012-04-19 19:31   
gosc_e0c8d - Profil gosc_e0c8d
To jest typowe dla pewnego gatunku ludzi - zionac na innych, wyzywac ich od krotkich raczek itp, mimo iz okazali sie zasluzeni i pomyslowi. O tym ze stacja we Wloszczowej okazala sie dochodowa, pisal m.in onet, ktorego chyba nikt nie oskarzy o upiekszanie postaci sp. Gosiewskiego.
spider_85 2012-04-19 15:05   
spider_85 - Profil spider_85
wojtek: Ja się na kolei za bardzo nie znam, więc nie wiem ile kosztuje wyhamowanie pociągu itd. Podejrzewam, że i Ty zbytnio nie masz o tym pojęcia(chociaż mogę się mylić). Piszę tylko to co przeczytałem w prasie mając nadzieję, że artykułu były pisane przez kogoś kto siedzi w temacie, albo przynajmniej ta osoba uzyskała rzetelne dane np od PKP
wojtek 2012-04-19 14:44   
wojtek - Profil wojtek
Każde wyhamowanie pociągu to dodatkowe koszty, wątpię, żeby zwracały się dzięki wsiadającym/wysiadającym pasażerom, których można policzyć na palcach jednej, góra dwóch rąk. Każda tego typu stacja to wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto. A za Włoszczowę Płn. to ktoś powinien siedzieć, niestety główny winowajca nie żyje.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama