Rzadziej z Wrocławia do Glasgow

03 sierpnia 2007 02:51
31 komentarzy
Reklama

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair zmieniejszą od 29 października br. częstotliwość lotów na trasie Wrocław - Glasgow Prestwick. Dotychczas samoloty Ryanair obsługiwały połączenie 3 razy w tygodniu we wtorki, piątki i niedziele.

Po 29 października z rozkładu lotów irlandzkiego przewoźnika zniknie wtorkowe połączenie.

Mateusz Lepczak

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
maxx 2007-08-14 13:15   
maxx - Profil maxx
stenus: ale to ma jakieś znaczenie czym przyleciałem? No właśnie babka rozważała zamykanie odprawy, a ponieważ nie byłem nikim ważnym, to won prostaku... no tak się poczułem, łaski bez. A było jeszcze sporo przed odlotem.
humbak 2007-08-14 13:08   
humbak - Profil humbak
Maxx: Ale to po co pokazywałeś, że leciałeś UX? Tzreba było przywieszke sobie zachować na pamiątkę. :o) Ale nie rozumiem jednego - przylatujesz UX (czy inną linią) i idziesz się odprawić na LO krajowy (jakbyś leciał LO od początku, to byś został odprawiony do GDN od razu). I nie rozumiem dlaczego baba kazała CI się wynosić. Pzrecież powinna odprawić, jesli zachowałeś terminy czasowe...
maxx 2007-08-14 13:04   
maxx - Profil maxx
Ja też nie zrozumiałem. Wyszło na to, że gdybym przyleciał LO, to łaskawie by mnie wpuściła, ale że przyleciałem czymś innym, to wara wieśniaku z dworca. No tak się poczułem, raz wystarczy.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama