Oferty na linię do Świdnika

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
27 marca 2012 23:41
3 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2012-03-29 08:17   
mietek - Profil mietek
O stary, teraz to popłynałeś;-) 7 największy port w Polsce, no argument nie do przebicia! No poczekam do maja a jakże tylko do kogo mam się wtedy zwrócić o komentarz?
gosc_d93cc 2012-03-28 12:15   
gosc_d93cc - Profil gosc_d93cc
Taa brak chetnych na loty do Lublina...
Poczekaj do maja i zobaczysz ten ,, brak chetnych''.

Kilka lat temu z podobna pogarda wypowiadano sie w Warszawie o potencjale Rzeszowa- Jasionki - ze male miasta, nie bedzie chetnych na loty. A dzisiaj lotnisko jest 7. najwiekszym portem w Polsce , ma loty LH do Frankfurtu , ciekawe polaczenia czarterowe i tanich linii..
No ale grunt to poczucie ze cala Polska powinna latac przez WAW a porty regionalne sa co najwyzej od dowozu paxow na Okecie i mieszkancy regionow powinni pompowac co rok wielu milionow zl w przynoszacy straty LOT . Na szczescie od kilkuu lat mieszkancy polskich miast moga latac dzieki LH przez MUC, FRA i DUS..
mietek 2012-03-28 11:31   
mietek - Profil mietek
Ci to się szykują jak na hub miedzykontynentalny;-) Gdyby nie patrzeć na, póki co, brak chętnych na loty do Lublina to ta inwestycja wygląda badzo ładnie, od razu myślą o dojeździe itp.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama