Rewolucja na polskim niebie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
24 lutego 2012 13:08
9 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wirtualna Polska", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_62809 2012-02-25 20:10   
gosc_62809 - Profil gosc_62809
OLT celowo wypuścił taką oferte na początek-chodziło o szum medialny. Po 3 m-cach obstawiam, że połowa połączeń zwyczajnie zniknie. Powód prozaiczny-w Polsce nie ma tylu chętnych do latania. Myślę że ludzi nadal odstrasza konieczność wcześniejszego rezerwowania biletów. W przypadku PKP idziesz do kasy, kupujesz bilet, wsiadasz i jedziesz. W przypadku biletów lotniczych-nie kupisz wczesniej, nie polecisz tanio.

Osobiście myślę, że OLT nie ma szans utrzymania. Długofalowo obstawiam Eurolot, jednak i oni muszą się pośpieszyć z ogłoszeniem decyzji o zakupie Bombardiera i zrobić to z odpowiednim zaangażowaniem mediów, bo konkurencja nie śpi i pasażerów odbiera
gosc_79e3c 2012-02-25 18:50   
gosc_79e3c - Profil gosc_79e3c
Wszystkie znaki na niebie i na ziemi pokazują,że będzie to klapa finansowa.
b747400er 2012-02-25 18:10   
b747400er - Profil b747400er
Byle tylko nie skończyło się tak, ze cala trojka (LO, ELO, O2) sie nawzajem powycinala i wszyscy razem padli przez to, ze kazdy z kazdym bedzie walczyc i podcinać pozostałych, bo potem na ich miejsce przyjdzie np. FR czy W6. Badz co badz rynek wewn w Polsce nie jest duzy, nawet zakladajac bardzo optymistycznie jego podwojenie czy potrojenie w ciagu roku - dwoch lat to nie wystarczy to raczej na skonsumowanie oferowania, jakie w tej chwili mają wszyscy trzej przewoźnicy. Nie biore tu pod uwage SRN, bo lata on zaledwie na jednej trasie malo istotnej trasie WAWIEG. Warto spojrzec wstecz jak wygladal rozwoj wlasnych polaczen ELO. ELO mialo za cel polaczy prawie wszystkie miasta w PL. Okazalo sie jednak, ze w dluzszej perspektywie utrzymac sie moga KRKGDN v.v., WROGDN v.v. oraz ew. KRKPOZSZZ v.v. natomiast WRORZE v.v. nawet nie ruszyło, a RZESZZ v.v. dosc szybko zniknelo, choc tu problemem mogl byc tez rozklad (zaledwie 2 rejsy w tygodniu w srodku dnia). Przewoznikom nie da sie tez wyzyc z promocji, bo na kims trzeba zarabiac, a latanie 150-190 miejscowym odrzutowcem na polaczeniach krajowych z uwagi na koszty rejsu oraz na liczbe oferowanych miejsc jest tez dyskusyjne. Ktos tez musi przeciez wykupic bilety w taryfach full fare, aby ktos inny mogl latac za grosze.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama