4500 osób znajdzie pracę w Emirates

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
26 stycznia 2012 22:26
6 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Interia.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2012-01-31 14:09   
mietek - Profil mietek
Mnie ciekawi jak oni ten zysk sobie wyliczają? Wpisują cenę tony ropy za 100 USD;-)
pcharasz 2012-01-27 21:28   
pcharasz - Profil pcharasz
Być może subsydia nie będą w przyszłości potrzebne, może są tylko od tego, by rozwinąć potężną linię z olbrzymimi efektami skali, które po osiągnięciu ów rozmiaru, sama się na rynku utrzyma.
jjemiolo 2012-01-27 21:08   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Ropy startczy na conajmneij 40 lat, zwlaszcza Abu Dhabi, bo Dubai ma jej niewiele. Dlatego wlasnie rozwijaja transport i turystyke by stworzyc alternatywe na czas gdy ropy nie bedzie to teoria. W praktyce - jak pisza wroord i gosc - robia to bo jest ciagle forsa z ropy. Jak zacznie byc widac dno kto wie czy beda chetni na finansowe ryzyko utrzymania tych linii. Jest prawda ze dobra jakosc produktu pomaga im zarabiac, co potrwa czas jakis ale obawiams ie ze konkurencja powstanie a wtedy moze byc cieniutko.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama