Szczecin - Dublin

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 listopada 2006 12:16
24 komentarzy
Reklama

Tanie linie lotnicze Centralwings rozpoczynają loty z kolejnego portu regionalnego. Już za trzy miesiące bezpośrednio ze Szczecina będzie można polecieć do Dublina. Sprzedaż biletów na tę trasę rozpocznie się 14 listopada 2006 r. o godz. 12.00.

Połączenie do Dublina jest pierwszym w historii Centralwings połączeniem z lotniska w Szczecinie. Uruchomieniem tej trasy tanie linie lotnicze inaugurują współpracę z portem.
  • Szczecin 12:15 - Dublin 14:00 (1--4---) sprawdź
  • Dublin 8:10 - Szczecin 11:30 (1--4---) sprawdź

- Wielu naszych krajan chce poznać Zieloną Wyspę nie tylko w podróży „za chlebem”. Irlandia ma dla nas Polaków wiele cech wspólnych: walkę o niepodległość, lata biedy i przymusowej emigracji za ocean. Ma też nieodparty urok swej jedynej w świecie surowej urody, atmosferę irlandzkich pubów i jedyną w swoim rodzaju muzykę… Uruchamiając to połączenie jesteśmy przekonani o jego potrzebie i szansach rozwojowych. Traktujemy je nie tylko jako kolejne okno na świat dla Pomorza Zachodniego, ale także jako kolejną nić wiążącą nas z bliskim nam pod wieloma względami partnerem w Zjednoczonej Europie – mówi prezes portu lotniczego w Szczecinie Maciej Jarmusz.

- Szczecin staje się naszym portem dla północno – zachodniej Polski. Na nasze pokłady zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i sąsiadujących regionów. Liczymy też na pasażerów, którzy do tej pory korzystali z lotniska w Berlinie. Teraz nie muszą już dojeżdżać do odległego portu. Co więcej, do latania ze Szczecina niskimi cenami biletów chcemy zachęcić też naszych zachodnich sąsiadów. Przewidujemy, że połączenie do Dublina będzie jednym z naszych najlepszych połączeń. Obiecująco zapowiada się także współpraca z portem Szczecin Goleniów, bo nasze plany są niezwykle zbieżne – mówi prezes Centralwings Maciej Kwiatkowski.

Połączenie do Irlandii wystartuje 19 lutego 2007 roku. Samoloty latać będą do Dublina w poniedziałki i czwartki. Dystans 1400 kilometrów pasażerowie samolotem pokonają w 1 godzinę i 45 minut.

Paweł Cybulak

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_akr 2006-11-20 15:37   
gosc_akr - Profil gosc_akr
a co z rzeszowem?? dalej cisza.... i nic
gosc_air g 2006-11-16 22:32   
gosc_air g - Profil gosc_air g
cokolwiek centaral by nie zrobil to zaraz pojawiaja sie komentarze- ciekawe kiedy padanie ?? komus na tym zalezy?czy to zle,ze polski przewoznik pozwala ludziom latac zamiast jezdzic autobusami? serio, czasami was nie rozumiem....btw: central ma sie dobrze :]
rze 2006-11-16 21:13   
rze - Profil rze
fajnie ze szczecin dorobil sie kolejnego polaczenia:)
poprostu rzeszow ma za male lobby i przebicie co do nowych lini i kierunkow :( z tym sie nie oszukujmy,
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama