Czas na porty regionalne

13 listopada 2006 16:09
17 komentarzy
Reklama

PLL LOT przymierzają sie do zwiększenia liczby połączeń z portów regionalnych.

-Zdecydowanie stawiamy na rozwój połączeń z portów regionalnych, zarówno w zakresie lotów pasażerskich, jak i cargo. To element dostosowania LOT do zmieniającego się rynku lotniczego i istniejących na nim tendencji - powiedział wiceprezes spółki Marek Krupiński.

Takie stanowisko naszego flagowego przewoźnika oznacza całkowitą zmianę koncepcji, który do tej pory koncentrował się głównie na połączeniach z Warszawy.
- Dostosowujemy naszą ofertę i cenę do warunków rynkowych- zaznaczył wiceprezes.

Z jego wypowiedzi dowiadujemy się też, że wkrótce przedstawiciele przewoźnika będą rozmawiać z władzami poznańskiego portu o utworzeniu nowego połaczenia. Pod uwagę brane są kierunki lotów: Bruksela, Paryż i Barcelona. Kolejnym portem, który ma się znaleźć w szybkim zainteresowaniu LOT-u ma być Wrocław. Jednak prezes Krupiński nie chciał jeszcze szczegółowo wypowiadać się na ten temat.Krystian Urban
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_stans 2006-11-24 18:51   
gosc_stans - Profil gosc_stans
Czekam tylko z niecierpliwością na nowe połączenia z Bydgoszczy. Londyn Stansted to trochę za mało żeby zaistnieć na lotniczej mapie Polski. Potrzebne są nowe połączenia oraz nowi przewożnicy, żeby nie było monopolu. Mam nadzieję również, że kiedy wrócę do kraju będę mógł wnieść na to lotnisko sporo doświadczenia i mieć swój mały udział w rozwoju tego portu.
gosc_ obse 2006-11-17 09:31   
gosc_ obse - Profil gosc_ obse
jest to wszystko za pozno zmiana prezesa ??? trzeba zmienic sposob myslenia pozostałej kadry zawsze porty regionalne dla dyrekcji były beee
dlatego zlikwidowano przedstawicielstwab w kraju dlaczego nie mozna kupic biletu w kasach lotu na centralwings
rze 2006-11-16 21:14   
rze - Profil rze
nie zapomnijcie o jasionce w nowej siatce polaczen:) !! a szczegolnie o NY
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama