Z Poznania do Sztokholmu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 października 2006 11:08
14 komentarzy
Reklama

Wizz Air ogłosił dzisiaj (25.10) uruchomienie drugiego połączenia z Poznania. Tak jak informowaliśmy kilka dni temu w materiale Co nowego w Warszawie i Poznaniu? samoloty przewoźnika zaczną kursować na lotnisko Sztokholm Skavsta 28 lipca przyszłego roku. Jednocześnie Wizz Air zwiększy od 14 lipca częstotliwość lotów z Poznania do Londynu z 5 do 6 tygodniowo.

Loty do Sztokholmu okazały się sukcesem linii w kilku miastach takich jak Warszawa, Gdańsk, Katowice oraz Budapeszt.

Natasa Kázmér, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs, powiedziała: - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy rozbudować naszą sieć o kolejne połączenie z Polski. Sztokholm cieszy się dużą popularnością wśród pasażerów latających z Katowic, Warszawy i Gdańska. Jesteśmy pierwszą linią, które oferuje nisko-taryfowe loty pasażerom z Poznania i okolic. Nowy lot i niedawno ogłoszone plany ekspansji potwierdzają nasze silne zaangażowanie w Polsce i utrwalą naszą pozycję lidera na rynku.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
airliner 2006-10-26 08:23   
airliner - Profil airliner
Pierwsza jeszcze istniejaca tania linia
gosc_gosia 2006-10-26 02:10   
gosc_gosia - Profil gosc_gosia
ja osobiscie czekam na polaczenie ze Sztokholmem z Lodzi ,jestem zmeczona juz ta jazda do Warszawy i Katowic . Katowice maja leprze cany od Warszawy przekonalam sie wielokrotnie i droga do Katowic jest leprza z Lodzi, ale pomijajac to wszystko to i tak czekam na otwarcie tego polaczenia z Lodzia !!! (marne szanse -WIEM!!)
gosc_Czyte 2006-10-26 00:46   
gosc_Czyte - Profil gosc_Czyte
Pani Kazmer mija sie z prawda mowiac, ze Wizz jest pierwsza linia, ktora oferuje tanie polaczenia z Poznania. N dlugo przed Wizzem latala z Poznania Air Polonia.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama