×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Kontrakt z REVIMA APUFrancuska firma REVIMA APU podpisała 10-letni kontrakt na świadczenie usług na zasadzie wyłączności, dotyczący napraw i konserwacji pomocniczych jednostek mocy (APU – auxiliary power unit) APS1000C12 zainstalowanych w samolotach Bombardier  Q400 NextGen, operujących we flocie regionalnej linii Eurolot.

- Nasza współpraca z Regionalnymi Liniami Lotniczymi rozpoczęła się w roku 2006 i od tego czasu stale obsługujemy tych operatorów jako Autoryzowany Serwisant OEM. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy poszerzyć naszą bazę klientów zawierając kontrakt z odnoszącym sukcesy operatorem, firmą Eurolot. Jest to wynikiem konsekwentnego podnoszenia jakości obsługi klientów i zwiększania wydajności, a w roku 2014 zamierzamy jeszcze bardziej podnieść jakość usług poprzez realizację jednego z naszych kluczowych projektów, dotyczącego przebudowę zakładu naprawczego APU, aby stale skracać czas realizacji zleceń – powiedział Antoine Marez, dyrektor firmy REVIMA APU.- Naszym celem jest nie tylko zapewnienie najlepszego standardu produktu i obsługi pasażerów na pokładzie samolotów Eurolotu, ale również współpraca z najlepszymi specjalistami, szczególnie w tak istotnych dziedzinach jak konserwacja samolotów i wsparcie w zakresie usług technicznych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z REVIMA APU będzie korzystna dla obu stron – powiedział Bartłomiej Matusiewicz, wiceprezes Eurolotu ds. operacyjno-technicznych.

REVIMA APU to jedna z największych na świecie firm zajmujących się serwisowaniem i remontami jednostek APU. Ta mieszcząca się w Caudebec-en-Caux w Normadii, we Francji, firma może się poszczycić ponad 40-letnią tradycją w naprawie jednostek APU stosowanych w szerokiej gamie samolotów Airbusa i Boeinga, jak również w samolotach regionalnych takich producentów jak BAe, Bombardier, Embraer, Fokker oraz Saab. REVIMA Group jest wiodącym, niezależnym dostawcą usług, specjalizującym się w konserwacji, naprawach i remontach pomocniczych jednostek mocy i podwozi samolotów. Firma, której wielkość sprzedaży przekracza 150 mln euro rocznie, zatrudnia około 600 pracowników w swoich dwóch głównych jednostkach znajdujących się w Caudebec-en-Caux w Normadii.

Fot. Piotr BożykKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie