×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin: Horak managerem na Polskę1 lutego 2014 r. Christoph Horak objął stanowisko country managera odpowiedzialnego za działania związane ze sprzedażą usług airberlin w Polsce. Chrostoph Horak (41 lat), który od 2012 r. pełnił funkcję regionalnego managera na Słowację i Czechy przejmie teraz odpowiedzialność za ważny rynek, jakim jest Polska. Zastąpi on na tym stanowisku Tamasa Hanyi, który od 1 lutego 2014 r. pełni funkcję regionalnego managera dla airberlin w Tajlandii. Przełożonym Horaka jest Mohammed Nasr, manager na Europę Wschodnią.

- Oferując w sumie 50 bezpośrednich lotów tygodniowo z Berlina do Warszawy, Krakowa i Gdańska jesteśmy bardzo dobrze umocowani w Polsce. Cieszymy się, że Christoph Horak przejmuje odpowiedzialność za ten ważny dla airberlin rynek i dalej będzie rozwijał naszą już znakomitą pozycję w Polsce - powiedział Mohammed Nasr.Christoph Horak posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży lotniczej. Zanim w 2011 r. podjął pracę jako sales manager w NIKI, austriackiej linii lotniczej należącej do airberlin group, pełnił on różne funkcje w działach sprzedaży m.in. EVA AIR, Swissair, Sabena i Aviareps. Za sprzedaż w Czechach i na Słowacji odpowiedzialny będzie od teraz sales manager Martin Masar, który zajmował wcześniej stanowisko key account managera w Austrian Airlines. Mohammed Nasr jest również jego przełożonym.

Fot. airberlinKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie