Centrum Szkoleniowe IATA

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 grudnia 2013 23:05
Reklama

Sukcesem zakończył się trwający kilka miesięcy proces certyfikacyjny Uczelni Łazarskiego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Przewoźników Lotniczych (IATA). 

9 grudnia 2013 roku IATA Training and Development Institute w Montrealu (Kanada) wyraził zgodę na utworzenie na Uczelni Łazarskiego – Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego IATA (Authorized Training Center IATA – ATC IATA). Utworzenie ATC IATA na Uczelni Łazarskiego to nie tylko prestiż, ale gwarancja najwyższej jakości szkoleń realizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w ramach specjalistycznych kursów z zakresu International Aviation Program. 

IATA jest największą na świecie organizacją skupiającą przewoźników lotniczych, założoną w 1945 roku. Głównym celem organizacji jest ujednolicenie przepisów, a także podniesienie standardów obsługi pasażerów i cargo. Przez kilkadziesiąt lat swojej działalności IATA stała się równoprawnym partnerem, z którego opiniami liczą się władze lotnicze niemalże wszystkich krajów na świecie. Zrzesza kilka tysięcy firm zajmujących się obsługą pasażerów i cargo, w tym kilkaset linii lotniczych, kilka tysięcy firm spedycyjnych, handlingowych, porty lotnicze, agentów sprzedaży, biur podróży oaz innych podmiotów związanych z transportem lotniczym. W wyniku powstania ATC IATA Uczelni Łazarskiego polski rynek lotniczy zostaje wzbogacony o nowy ośrodek szkoleniowy w którym uczestnicy szkoleń otrzymają możliwość odbycia szkoleń przygotowanych przez najwyższej klasy światowych specjalistów oraz odbywania certyfikacji w Polsce. Certyfikaty IATA wydawane po ukończeniu szkoleń są cenione i rozpoznawalne na całym świecie.
Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama