Eurolot: Q400 w programie Smart Parts

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
13 grudnia 2013 19:17
Reklama

Bombardier Aerospace i Eurolot podpisali w poniedziałek (9.12) umowę dotyczącą włączenia kolejnych trzech Q400 NextGen do programu Smart Parts kanadyjskiego producenta.

Uczestnictwo kolejnych maszyn w programie zapewni linii Eurolot konkurencyjne, przewidywalne i zaawansowane wymiany podzespołów oraz koszty napraw, a także bardzo dobrą dostępność do kluczowych komponentów dla całej floty samolotów Q400 NextGen wraz z dopuszczeniem ich do eksploatacji.

- Program Smart Parts Bombardiera pomoże wspierać efektywność operacyjną naszych Q400 NextGen w momencie kiedy otwieramy wiele nowych połączeń w regionie. Cieszymy się również z przewidywalności kosztów jakie oferuje program, a także z poziomu usług oferowanych przez firmę Bombardier - powiedział Bartłomiej Matusewicz, wiceprezes Eurolot ds. operacyjno-technicznych.- Bombardier, jako producent oryginalnych części i komponentów jest w wyjątkowej sytuacji, aby zrozumieć potrzeby Eurolotu i zapewnić najlepsze rozwiązania, najwyższą niezawodność i najniższe koszty eksploatacji. Jesteśmy zadowoleni, że kolejne maszyny tej linii dołączają do naszego programu Smart Parts, który nadal jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do innych ofert - powiedział Gary Martin, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i programów serwisowych Bombardiera.

Obecnie flota Eurolotu składa się z 11 Bombardierów Q400 NextGen.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama