×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Q400 w programie Smart Parts
Bombardier Aerospace i Eurolot podpisali w poniedziałek (9.12) umowę dotyczącą włączenia kolejnych trzech Q400 NextGen do programu Smart Parts kanadyjskiego producenta.

Uczestnictwo kolejnych maszyn w programie zapewni linii Eurolot konkurencyjne, przewidywalne i zaawansowane wymiany podzespołów oraz koszty napraw, a także bardzo dobrą dostępność do kluczowych komponentów dla całej floty samolotów Q400 NextGen wraz z dopuszczeniem ich do eksploatacji.

- Program Smart Parts Bombardiera pomoże wspierać efektywność operacyjną naszych Q400 NextGen w momencie kiedy otwieramy wiele nowych połączeń w regionie. Cieszymy się również z przewidywalności kosztów jakie oferuje program, a także z poziomu usług oferowanych przez firmę Bombardier - powiedział Bartłomiej Matusewicz, wiceprezes Eurolot ds. operacyjno-technicznych.- Bombardier, jako producent oryginalnych części i komponentów jest w wyjątkowej sytuacji, aby zrozumieć potrzeby Eurolotu i zapewnić najlepsze rozwiązania, najwyższą niezawodność i najniższe koszty eksploatacji. Jesteśmy zadowoleni, że kolejne maszyny tej linii dołączają do naszego programu Smart Parts, który nadal jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do innych ofert - powiedział Gary Martin, wiceprezes ds. sprzedaży, marketingu i programów serwisowych Bombardiera.

Obecnie flota Eurolotu składa się z 11 Bombardierów Q400 NextGen.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr BożykKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie