Hampton by Hilton Warsaw Airport

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
13 grudnia 2013 18:57
Reklama

Hilton Worldwide jest jedną z najbardziej znanych na świecie sieci hotelowych, obejmującą różnego typu obiekty - od luksusowych hoteli i ośrodków wypoczynkowych z pełną obsługą, po apartamenty tzw. przedłużonego pobytu (extended-stay) oraz hotele średniej klasy cenowej. Marka Hampton, obejmująca marki Hampton Inn, Hampton Inn & Suites, Hampton Inn by Hilton, Hampton Inn & Suites by Hilton oraz Hampton by Hilton, jest często wyróżnianym liderem w segmencie hoteli średniej klasy cenowej. Licząca niemal 1800 obiektów sieć hoteli Hampton wchodzi w skład jednej z największych na świecie sieci hotelowych Hilton Worldwide.Trzygwiazdkowy hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport to 116 nowoczesnych i eleganckich pokoi, wygodny parking, bar czynny całą dobę oraz bezpłatny i bezprzewodowy internet dostępny w każdym pokoju – wszystko to zapewni gościom maksimum satysfakcji i komfortu.Każdy ze 116 pokoi wyposażony jest w łóżko Clean and Fresh Hampton Bed. W pokojach znajduje się sejf, wygodna podstawka pod laptop, żelazko z deską do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.Łazienki wyposażone są w suszarki do włosów, a bogaty asortyment produktów do mycia i pielęgnacji ciała dostępny jest w eleganckich dozownikach, które pozwalają na użycie ich bez ograniczeń. Goście mogą też korzystać z wody mineralnej w butelkach, które znajdują się w każdym pokoju.Hotel wyróżnia elegancki hol, centrum fitness, ciekawie zaaranżowana strefa publiczna z częścią biznesową i salą konferencyjną, a w całym obiekcie zapewniony jest bezpłatny dostęp do Internetu. W ofercie są również pokoje dla osób niepełnosprawnych. Goście mogą korzystać z parkingu podziemnego i wokół budynku, gdzie znajduje się blisko 100 miejsc dla podróżujących samochodem.Hampton by Hilton jest nową marką na polskim rynku, która gwarantuje najlepsze warunki zakwaterowania przy zachowaniu umiarkowanej i atrakcyjnej ceny. Obecnie hotele tej marki znajdują się w Świnoujściu, Warszawie i Gdańsku.Wyposażenie hotelowych pomieszczeń jest starannie dobrane i zapewnia zdecydowanie odczuwalną wygodę zarówno gościom podróżującym w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Meble oraz sprzęty charakteryzują się lepszą jakością niż wymagania obiektów trzygwiazdkowych.

Właścicielem i operatorem obiektu jest Spółka Port-Hotel. Hotel proponuje najlepszą w swojej klasie obsługę i wygodę, w tym czynny przez całą dobę bar z daniami na ciepło. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w hotelowej restauracji.

Lokalizacja/Dojazd:
Hampton by Hilton Warsaw Airport
ulica 17 Stycznia 39F
02-180 Warszawa
  • Samochodem: ul. 17 Stycznia 39F tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Żwirki i Wigury,
  • Autobusem/Tramwajem: Z dworca Warszawa-Centralna autobusem 175 jadącym w kierunku lotniska Chopina. Wysiadamy na przystanku "17 stycznia". Czas przejazdu około 20-25 minut. Z centrum i dworca Warszawa-Centralna tramwajami numer 7 i 9 w kierunku P+R Aleja Krakowska. Wysiadamy na przystanku "Krakowiaków" i przesiadamy się w autobusy 154 lub 317 i wysiadamy na przystanku "Drzewieckiego". Czas przejazdu około 35 minut. Z dworca Warszawa-Zachodnia autobusem 154 w kierunku P+R Aleja Krakowska. Czas przejazdu około 40 minut.
  • Z lotniska: Autobusem 175 lub 188 do przystanku "17 stycznia". Czas przejazdu około 5 minut.
Fot. Hampton by Hilton, Piotr Bożyk
Artykuł sponsorowany
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama