B&B Hotels Polska jest filią francuskiej sieci B&B Hotels. Grupa ta jest trzecią co do wielkości siecią hoteli we Francji. Głównym udziałowcem jest firma Carlyle." />

Hotel sieci B&B Warszawa-Okęcie

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 października 2013 01:14
Reklama

B&B Hotels Polska jest filią francuskiej sieci B&B Hotels. Grupa ta jest trzecią co do wielkości siecią hoteli we Francji. Głównym udziałowcem jest firma Carlyle. Sieć hotelowa B&B Hotels ma ponad 270 hoteli w całej Europie, z czego trzy obecnie znajdują się w Polsce.

We wszystkich budynkach znajdziemy ponad 17 000 pokoi. Hotele grupy B&B znajdują się we Francji - 193 hotele, w Niemczech - 58 hoteli, we Włoszech – 14 hoteli oraz po jednym w Maroku, Portugalii i Republice Czeskiej.

Hotel B&B w Warszawie – fakty i liczby
 • Lokalizacja w pobliżu lotniska
 • 154 oryginalnie zaaranżowane, klimatyzowane pokoje z wygodnymi łóżkami (jednym małżeńskim lub dwoma pojedynczymi)
 • Darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu
 • Komfortowe łazienki z wysokiej jakości wyposażeniem
 • Bogate śniadania w formie bufetu
 • Komfortowe warunki do pracy i relaksu
 • Bezpieczny parking naziemny
 • Telewizor z płaskim ekranem i wieloma kanałami w każdym pokoju
 • Mile widziane zwierzęta


Hotel B&B Warszawa-Okęcie rozpoczął swoją działalność 27 grudnia 2011 roku. Pięciokondygnacyjny obiekt, w którym mieszczą się 154 pokoje, przyciąga świeżością i charakterystycznym dla swojej lokalizacji wystrojem. Jasne drewno połączone z łagodnym odcieniem zieleni tworzy klimat harmonii i spokoju, a lampy przed recepcją do złudzenia przypominają samoloty kołujące nad pasem startowym. Dodatkowo B&B Warszawa–Okęcie jako jedyny hotel nie będący częścią lotniska udostępnia klientom na bieżąco aktualne informacje o odlotach i przylotach na lotnisku Chopina w Warszawie. Są one wyświetlane na 42-calowych monitorach w recepcji hotelu. Całość aranżacji w klimacie lotniczym tworzy niepowtarzalną atmosferę.
Hotel został przygotowany w całości tak, aby każdy z gości czuł się w nim swobodnie. Poza lokalnymi akcentami wyraźnie podkreślony został funkcjonalny design. Przykładem jest chociażby inny kolor korytarza na każdym piętrze, co ułatwia poruszanie się po hotelu.Każdy pokój wyposażony został w wygodną łazienkę, bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu, klimatyzację oraz telewizję satelitarną. Do dyspozycji gości oddano również B&B Shop, w którym już można kupić słodkie i słone przekąski oraz napoje.Lokalizacja/Dojazd:
B&B Hotel Warszawa-Okęcie
Al. Krakowska 193
02-180 Warszawa

 • Samochodem: Aleja Krakowska 193 tuż przy skrzyżowaniu z ulicą 17 stycznia. Hotel położony jest na trasie nr 7.
 • Autobusem/Tramwajem: Z dworca Warszawa-Centralna tramwajami numer 7 i 9 w kierunku P+R Aleja Krakowska. Wysiadamy na przystanku "Krakowiaków". Czas przejazdu około 35 minut. Z dworca Warszawa-Zachodnia autobusem 154 w kierunku P+R Aleja Krakowska. Czas przejazdu około 40 minut.
 • Z lotniska: Autobusem 175 lub 188 do przystanku "17 stycznia", następnie autobusami 154 lub 317. Wysiadamy na przystanku "Krakowiaków". Czas przejazdu około 12-15 minut.
Nocleg w hotelu B&B w Warszawie w przypadku gości indywidualnych można zarezerwować już od 209 złotych w tygodniu oraz od 149 złotych w weekendy. Klienci korporacyjni mogą liczyć na specjalną ofertę cenową. Śniadanie kosztuje 22 złote dla dorosłych i 15 złotych dla dzieci.

Warto dodać, że z usług sieci B&B możemy skorzystać także w dwóch innych miastach w Polsce:
Najbliższe plany grupy B&B zakładają inwestycje między innymi w Łodzi, Trójmieście, Krakowie, Katowicach oraz Poznaniu.

Artykuł sponsorowany.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama