Hotel sieci B&B Frankfurt City Ost

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
09 września 2013 14:55
Reklama

B&B Hotels GmbH jest filią francuskiej sieci B&B Hotels. Grupa ta jest trzecią co do wielkości siecią hoteli ekonomicznych we Francji. Głównym udziałowcem jest firma Carlyle. Sieć hotelowa B&B Hotels ma ponad 270 hoteli w całej Europie z czego 58 obecnie znajduje się w Niemczech. We wszystkich budynkach znajdziemy 5500 pokoi. Kolejne hotele znajdują się we Włoszech – 14 hoteli, dwa w Polsce oraz po jednym w Maroku, Portugalii i Republice Czeskiej.Frankfurt nad Menem jest finansową metropolią Niemiec, można zobaczyć tam bardzo nowoczesną panoramę miasta, w którym życie toczy się cały czas. W sercu Frankfurtu znajduje się także B&B Hotel Frankfurt City-Ost.

Lokalizacja: Z hotelu B&B jest tylko kilka minut do ratusza Römer, dzielnicy klubów z Alt-Sachsenhausen lub też do Europejskiego Banku Centralnego. Hotel znajduje się niemal bezpośrednio nad rzeką Men.
Hotel B&B Frankfurt City-Ost jest bardzo wygodny, posiada 170 pokoi, które są przystosowane dla różnego rodzaju gości, zaczynając od osób podróżujących w interesach, poprzez turystów, na całych rodzinach z dziećmi kończąc. Hotel oferuje również możliwość pozostawienia samochodu na parkingu hotelowym. Tak więc można udać się na spacer po Frankfurcie by poznać wszystkie atrakcje miasta, jak na przykład Dialogmuseum, zoo, czy też Ostpark.Wnętrze: Pokoje hotelowe, do których można dojechać wygodną i dużą windą, posiadają nowoczesny, a zarazem gustowny wystrój. Hotel oferuje podróżnym rodzinom z dziećmi większe pokoje rodzinne, w których oprócz jednego podwójnego łóżka jest jeszcze dodatkowe, piętrowe łóżko. Są do wyboru również pokoje dwuosobowe z jednym, bądź dwoma łóżkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizor i biurko, darmowy Internet Wi-Fi, okna z roletami/zasłonami, klimatyzacją i łazienką. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, a także umywalka z kompletem ręczników. Warto tutaj też dodać, że hotele B&B dbają o środowisko, więc zamiast pojedynczych mydeł są duże pojemniki z mydłem/żelem w płynie. Ponadto, każdy gość hotelu może zadecydować, czy podczas dłuższego pobytu (więcej niż jeden nocleg) chce koniecznie czyste ręczniki po każdym użyciu, czy jednak będzie dłużej używał jednego ręcznika, do czego zachęcają właściciele hotelu w dwóch językach – angielskim i niemieckim. Jest to domena hoteli ekologicznych, dbających o nasze środowisko.Dojazd do hotelu jadąc:
  • Samochodem: 661 Bad Homburg / Offenbach: Zjazd 14 w kierunku Frankfurt-Ost Stadtmitte, kierujemy się do STADTMITTE i jedziemy na ulicę Hanauer Landstrasse. Hotel znajduję się za około 1,8 km po prawej stronie,
  • Autobusem/Pociągiem: Z głównego dworca kolejowego tramwaj 11 Schießhüttenstraße kierunku do przystanku Ostbahnhof / Honsellstraße, czas podróży: ok. 17 minut,
  • Z lotniska: S8 lub S9 w kierunku Offenbach kierunku Hanau do Ostenda Straße, następnie należy przesiąść się w tramwaj 11 na przystanku Schießhüttenstraße kierunku Ostbahhof / Honsellstraße, czas podróży: ok. 31 minut. Możemy się także przesiąść na przystanku Konstablerwache i dojechać do hotelu metrem U6 w kierunku Ostbahnhof. Wysiadamy na ostatnim przystanku, czas podróży: ok. 30 minut.
We Frankfurcie znajdują się jeszcze trzy hotele sieci B&B:

Warto dodać, że z usług sieci B&B możemy skorzystać także w Polsce. Obecnie są dwa hotele tej marki:
Trzeci hotel B&B w Polsce zostanie otwarty w październiku tego roku we Wrocławiu.

Fot. B&B Media
Artykuł sponsorowany
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama