×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rapciak przewodniczącym RN LOTuNadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PLL LOT wybrało Zbigniewa Rapciaka na Przewodniczącego Rady Nadzorczej PLL LOT 

Zbigniew Rapciak został powołany do Rady Nadzorczej 22 lipca 2009 roku na stanowisko Członka Rady Nadzorczej.

Rapciak jest Prezesem Zarządu Polskie LNG S.A. Do marca 2009 r. był Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury. W latach 2002-2008 pracował na stanowisku dyrektora Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie. Wcześniej był wiceprezesem Agencji Budowy i Eksploatacji Autostrad w Warszawie oraz dyrektorem Oddziału Południowo-Wschodniego Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych w Krakowie.

Zbigniew Rapciak jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończył podyplomowe studium z zakresu zarządzania i finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Odbył również specjalistyczne staże z zakresu zarządzania w Mediolanie. Autor opracowań z zakresu zarządzania procesami inwestycyjnymi w dziedzinie infrastruktury. Zbigniew Rapciak jest również Członkiem Rady Nadzorczej Poczty Polskiej.Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie