×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Ptasie" nazwy samolotów w EstonianEstonian Air ogłasza konkurs na nazwy nowych Embraerów w swojej flocie. Współorganizatorem jest Estońskie Towarzystwo Ornitologiczne, a nazwy muszą pochodzić od ptaków występujących na terenie kraju.

Konkurs będzie przebiegał w trzech etapach. Do dzisiejszego wieczora (1.5) na stronie Estonian Air można zgłaszać kandydatury. Mogą one pochodzić wyłącznie ze zbioru przygotowanego przez Estońskie Towarzystwo Ornitologiczne i dostępnego na jego stronie internetowej.

Jutro jury konkursu wybierze 20 najbardziej odpowiednich nazw. Zostaną one poddane pod publiczne głosowanie, które zakończy się 3 maja. Pośród wszystkich osób, które oddadzą głos, rozlosowane zostaną cztery bilety w dwie strony do wybranego miasta, do którego lata Estonian Air.

Estoński przewoźnik korzysta już z czterech nowych Embraerów E-170. W ciągu najbliższych trzech lata linia odbierze kolejnych osiem samolotów tego typu.

Dominik Sipiński


Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie