×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Promocja bagażowa linii Wizz Air
Wizz Air ogłosił dziś (29.07) dwudniową promocję na bagaż rejestrowany oraz duży bagaż podręczny zakupiony przy rezerwacji na wizzair.com. Przez najbliższe dwa dni, od 30 do 31 lipca (do północy), opłata za bagaż kupiony online zostanie obniżona o 33 procent.

Przewoźnik przypomina podróżnym o zasadach swojej polityki bagażowej, która umożliwia spore oszczędności dzięki wybraniu odpowiedniego rodzaju bagażu. Film informacyjny na portalu YouTube o tym, jak sprytnie się spakować obejrzało już ponad 200 tys. osób.- Rok szkolny dobiegł końca, nadeszło lato, a co za tym idzie czas podróży z przyjaciółmi i rodziną. Upolowałeś już okazję kupując miejsce na pokładzie Wizz Air w niskiej cenie. Teraz możesz zrobić to samo z bagażem. Dzięki naszej promocji w środę oraz w czwartek za bagaż zapłacisz jedynie 2/3 jego podstawowej ceny przy rezerwacji online. Kup bilet ze zniżką na bagaż na wizzair.com i ciesz się ze swoich letnich wakacji! - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Fot. Wizz Airgość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie