LOT: Zamów posiłek i bagaż online

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 lipca 2014 15:41
13 komentarzy
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nową usługę pozwalającą zamówić posiłek premium jak również dodatkowy sprzęt sportowy. Dzięki nowej usłudze, kupując bilet w klasie ekonomicznej na rejsy długodystansowe Dreamlinerem, można od razu zdecydować się na wybór posiłku Premium Club.

"Moje Menu Premium" jest dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. Co więcej, na stronie internetowej przewoźnika możliwość będzie można wykupić nową usługę, nawet po rezerwacji biletu. Wystarczy dodać ją w menu "Moja rezerwacja" do 12 godzin przed podróżą. Bez względu na kierunek podróży Dreamlinerem, posiłek klasy Premium kosztuje 100 złotych. Usługę można dokupić do biletu w klasie ekonomicznej na wszystkich trasach długodystansowych LOT-u, czyli do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu.Od dziś opłata za przewóz sprzętu sportowego lub specjalnego będzie możliwa również online w ramach usługi "Mój Dodatkowy Sprzęt". Podróż ze sprzętem golfowym, nartami czy gitarą można teraz zamówić podczas lub już po jej dokonaniu. Płacąc wcześniej w ramach tej usługi pasażerowie zaoszczędzą 20 proc., i o tyle mniej zapłacą zabierając ze sobą większą liczbę bagażu, ponad ten nieodpłatny.

Fot. PLL LOT
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
veinte 2014-08-26 18:42   
veinte - Profil veinte
Taaa, a ja nie moge sie doczekac od 4 sierpnia 2014 wyplaty odszkodowania albo przyslania nowej super odpornej walizki Desley zniszczonej przez LOT... Firma odpowiedzialna za wywiazanie sie z tego milczy... a ja ciagle podrozujac musze korzystac z porzyczonej walizki...
waszmosc 2014-07-29 21:33   
waszmosc - Profil waszmosc
W Thai Airways w eco dostalem posilek z biznes bo akurat nie bylo tego na co miałbym ochotę.
gosc_7d916 2014-07-29 20:45   
gosc_7d916 - Profil gosc_7d916
Ciekawe, jak wyglądała w przypadku Lufy sprawa pomocy publicznej w wysokości bodajże 400 mln Euro...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama