×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Zamów posiłek i bagaż onlinePolskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nową usługę pozwalającą zamówić posiłek premium jak również dodatkowy sprzęt sportowy. Dzięki nowej usłudze, kupując bilet w klasie ekonomicznej na rejsy długodystansowe Dreamlinerem, można od razu zdecydować się na wybór posiłku Premium Club. 

"Moje Menu Premium" jest dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. Co więcej, na stronie internetowej przewoźnika możliwość będzie można wykupić nową usługę, nawet po rezerwacji biletu. Wystarczy dodać ją w menu "Moja rezerwacja" do 12 godzin przed podróżą. Bez względu na kierunek podróży Dreamlinerem, posiłek klasy Premium kosztuje 100 złotych. Usługę można dokupić do biletu w klasie ekonomicznej na wszystkich trasach długodystansowych LOT-u, czyli do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu. Od dziś opłata za przewóz sprzętu sportowego lub specjalnego będzie możliwa również online w ramach usługi "Mój Dodatkowy Sprzęt". Podróż ze sprzętem golfowym, nartami czy gitarą można teraz zamówić podczas lub już po jej dokonaniu. Płacąc wcześniej w ramach tej usługi pasażerowie zaoszczędzą 20 proc., i o tyle mniej zapłacą zabierając ze sobą większą liczbę bagażu, ponad ten nieodpłatny.

Fot. PLL LOTgość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie