×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz bez code-share LOT-uPasażerowie z Bydgoszczy nie skorzystają na podpisanej przez LOT i Eurolot umowie o współpracy na zasadach code-share, czyli umożliwieniu podróżnym przelotu na jednym bilecie. Umowa dotyczy prawie wszystkich trasach obsługiwanych przez Eurolot, ale decyzją LOT-u - nie z Bydgoszczy do Warszawy. 

Eurolot zainaugurował loty z Bydgoszczy w kwietniu br. w ramach realizacji umowy o promocji regionu, na którą samorząd przeznaczył 12 milionów złotych. Samoloty do Warszawy latają jednak z niskim obłożeniem. Poprawę wyników trasy mogłaby przynieść umowa code-share obu przewoźników. Trasa, jako jedna z nielicznych, została jednak pominięta.

Na ten moment połączenie Eurolotu Warszawa-Bydgoszcz nie zostało objęte umową code-share To decyzja naszego partnera i oczywiście dostosowujemy się do takiej sytuacji. Z pewnością będziemy z LOT-em nadal rozmawiać na temat dalszej współpracy na naszej trasie do stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. - mówi  Karolina Bursa, rzeczniczka Eurolotu.

- Na tym etapie połączenie z Warszawy do Bydgoszczy nie zostało objęte umową code-share ze względu na trwającą analizę zgodności współpracy na tym kierunku z regulacjami antymonopolowymi Unii Europejskiej - mówi Barbara Pijanowska-Kuras, rzecznik prasowa LOT-u. 

LOT nie wyklucza jednak objęcia połączenia do Bydgoszczy umową code-share na kolejnych etapach współpracy z Eurolotem.gość_abd20 - Profil
gość_abd20
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie