×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FIA: SMBC Aviation zamawia 115 A320Dziś (15.07) Airbus i irlandzka firma SMBC Aviation Capital ogłosili zamówienie 115 samolotów A320, w tym 110 A320neo. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 10 mld dolarów i jest kolejnym zamówieniem A320neo przez firmę leasingową. Warto dodać, że jest to największe jednorazowe zamówienie złożone przez leasingodawcę.

- Cieszymy się, że mogliśmy złożyć największe zamówienie wśród lessorów. A320neo jest wyczekiwanym samolotem wśród linii lotniczych dlatego jesteśmy pewni, że będziemy mieli wielu klientów na te maszyny - powiedział Peter Barrett, prezes zarządu SMBC Aviation Capital.- Cieszymy się z kolejnego zamówienia A320neo. To pokazuje jak bardzo dobrze sprzedającym się modelem jest nasz najnowszy samolot wąskokadłubowy - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbusa ds. sprzedaży.

Decyzja w sprawie wyboru typu silników zapadnie w późniejszym terminie. Planowana dostawa pierwszych nowych maszyn to czwarty kwartał 2018 roku

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Mediagość_d5575 - Profil
gość_d5575
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie