×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT w malowaniu DisneyaEmbraer 170 LOT-u w nowym, bajecznym malowaniu, niczym dzielny Dusty wystartował w pierwszy rejs. Na ogonie i kadłubie maszyny można już zobaczyć bohaterów najnowszej produkcji Disneya „Samoloty 2”. Bajkowe malowanie otrzymał Embraer 170 o numerze rejestracyjnym SP-LDH. Samolot wylądował właśnie w Warszawie po odbyciu swojego pierwszego rejsu na trasie Warszawa – Bruksela – Warszawa. Od dziś (15.07) aż do późnej jesieni będzie można go podziwiać na wielu lotniskach w Europie i na Bliskim Wschodzie – wszędzie tam gdzie lata LOT! Nowe oblicze jednego z Embraerów to efekt współpracy LOT-u z Disneymedia+, działem The Walt Disney Company. LOT wspiera najbardziej lotniczą animację Disneya, film „Samoloty 2”. Oklejanie Embraera wykonała firma LOT AMS. 

Film „Samoloty 2” pojawi się w kinach już w najbliższy piątek. Wtedy też będzie go można zobaczyć na specjalnym ekranie w hangarze obsługi technicznej LOT AMS, wykorzystywanym przez LOT do codziennego serwisowania samolotów. W piątek 18 lipca o godzinie 18:30 odbędzie się tam premiera tego filmu w Polsce z gwarantowaną najbardziej lotniczą atmosferą! Nie zabraknie na niej również naszego specjalnego Embraera. W wydarzeniu wezmą udział między innymi zwycięzcy konkursu, który odbył się w ubiegłym tygodniu na profilu LOT-u,

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie