×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing: Większe schowki na bagaż w 737Jesteście zmęczeni walką ze współpasażerami o miejsce w schowkach na bagaż podręczny gdy jako ostatni pojawiacie się na pokładzie? Jeżeli tak, to Boeing zdaje się rozumieć, że więcej miejsca w schowku na bagaż, to podstawowa potrzeba podróżującego człowieka.

Dlatego kilka dni temu amerykański producent ogłosił rozpoczęcie nowego projektu schowków na bagaż podręczny pod nazwą "Space Bins".

- Sukces SkyInterior jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy Boeing. Jednym z powodów, dla których 737 jest najlepiej sprzedającym się samolotem na świecie jest to, że stale pracujemy z naszymi klientami w celu ciągłej poprawy samolotu i jego wnętrza - powiedziała Beverly Wyse, wiceprezes Boeinga i dyrektor programu 737.Pierwszą linią jaka wypróbuje nowe schowki będzie Alaska Airlines. Pierwszy tak wyposażony samolot B737-900ER trafi do przewoźnika w ostatnim kwartale 2015 roku.

Boeing poinformował również, że obecni użytkownicy B737NG mogą modernizować swoją kabinę w oparciu o nowe schowki.

Poniżej tabela Boeinga, która określa maksymalną liczbę bagaży, które mogą być umieszczone nad głowami w największym samolocie rodziny 737 w wersji -900ER i jego następcy 737 MAX 9:

      Typ         
  Rok    
Max. liczba
bagaży
Standard
199877
BigBins2002125
Pivot Bins2010132
Space Bins2015194

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Media


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie