Modlin: 2 miliony pasażerów

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
09 lipca 2014 11:09
50 komentarzy
Reklama

Statystyki Warszawa-Modlin (WMI)
Dzisiaj (9.07) o godz. 9:20 Port Lotniczy Warszawa-Modlin obsłużył dwumilionowego pasażera. Szczęśliwym pasażerem okazał się Maciej Kułakowski, podróżujący z Marsylii.

- Każdy pasażer jest dla nas bardzo ważny. Przekroczenie tak dużej liczby obsłużonych podróżnych w tak krótkim czasie potwierdza trafność inwestycji i nasze dobre przygotowanie do obsługi zarówno przewoźników jak i pasażerów. Cały czas staramy się podnosić poziom jakości obsługi, aby wszyscy czuli się na naszym lotnisku jak najbardziej komfortowo - powiedział Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.2 miliony pasażerów to wynik osiągnięty w ciągu niecałych 15 miesięcy działania lotniska. Oznacza to średnią miesięczną ponad 133 tys. i średnią dzienną 4,5 tys. pasażerów. W tym roku przewidujemy obsłużyć przynajmniej 1,6 miliona pasażerów.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
infomodlin 2014-07-12 12:27   
infomodlin - Profil infomodlin
gosc_580af@ ale zgoda w 100% z tym co napisałeś jeśli chodzi o ,, kaprus '' WMI jest świadome że muszę znaleźć jeszcze 2-3 nowych przewoźników bo z FR zawsze focha może strzelić.
Nie pisałem w 2014 o powrocie W6 to nie wkładaj mi słów których nie użyłem
co do czarterów WMI musi pracować żeby ta sytuacja się zmieniła.
Przewoźnik od wiosny 2015 napisz sobie na kartce i przeczytasz jak ogłoszą niedługo pozwolę sobie przypomnieć. Dalsza część to przykład hejtera napisałeś ,,Wolę nadrobić trzy godziny do Poznania z Warszawy niż telepać się do Modlina '' droga wolna tylko jak będziesz leciał z WMI a będziesz !!! daj wcześniej znać będziesz miał godne przywitanie :-) buhahahahah
gosc_580af 2014-07-11 22:13   
gosc_580af - Profil gosc_580af
Jedna linia na lotnisku to znaczy jeden kaprys Michela O'Leary i lotniska nie ma. Proponowałbym Infomodlin trochę wstrzemiezliwości w sądach , wizzair miał wrócić , nie wrócił , miały być czartery , wszyscy się wypięli , teraz bedzie nowy przewożnik no to tutaj to się dopiero usmiałem , pobożne życzenia okolicznych mieszkanców tewgo zadupia. Wolę nadrobić trzy godziny do Poznania z Warszawy niż telepać się do Modlina.
infomodlin 2014-07-11 21:58   
infomodlin - Profil infomodlin
gosc_de894@ ty to łebski chłop jesteś :-)
napisałeś ,,Nikt inny nie ma ochoty latać do WMI '' dobre ale się uśmiałem.... zobaczymy niedługo jak wczęśniej zapowiadałem nowy przewoźnik od wiosny 2015
napisałeś ,, Lotnisko podobno podpisalo umowy na czartery, ciagle jakos ich nie widac '' na tym polu faktycznie WMI słabo stoi umowa z Itaką jest na 4 lata czartery mają być niestety od następnego sezonu
napisałeś ,, Czyli wydano publiczne pieniadze, po to aby prywatny zagraniczny podmiot mogl wyciagac reke po kolejna dotacje (tym razem w formie doplaty marketingowej '' buhahahah Mazowsze nie płaci nawet 1 zł powodem np. są poblokowane konta bo pan. Struzik Janosikowego nie chce płacić napisałeś ,, Jesli Ryanair chcial latac do Warszawy, mogl sobie latac na podobnych zasadach jak cala masa innych przewoznikow na Okecie '' no ale nie lata powód lepsza oferta cenowa czyli prawo biznesu napisałeś ,, A tak dla jednej prywatnej i zagranicznej firmy za publiczne pieniadze stworzono specjalne warunki dzialania, co zaburza konkurencje na rynku '' zaburza konkurencje buhahahah w twoim psichowie :-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama